ZEEN COLLAGEN

Tu môžete napísať recenzie na výživové doplnky a kolagény. Nájdite si svoj produkt a napíšte recenziu. Pod produktami môžete aj diskutovať. Prosím držte sa témy o produkte, pod ktorým diskutujete.
Používateľov profilový obrázok
beautychannel
Dátum registrácie: Pi Jan 18, 2019 1:10 pm
Kontaktovať používateľa:

Neprečítaný príspevok

Tip Beautychannel:
Prémiový kolagén, ktorý určite nesklame ***** :)

Link na produkt v eshope tu >>>
Mishka

Neprečítaný príspevok

Skvelý kolagén. Vyskúšala som už viaceré kolagény, aj tekuté aj ako rozpustný prášok. Musím povedať, že najviac mi sadol tento kolagén. Mám 50+ a moja pleť má najlepšie časy za sebou, preto som hľadala výživu, ktorá mi pomôže. Po mesačnom užívaní ( 1 balenie) som cítila viditeľné zmeny na tvári. Tvár je na pocit plnšia a pleť pružnejšia a aj vlasy sa mi zdajú pevnejšie, so zdravším leskom. Popri užívaniu tohto kolagénu som sa snažila aj dodržiavať zdravú životosprávu a chodiť na vzduch (pokiaľ mi práca dovolila), tak iste aj toto prispelo ku dobrému výsledku.
Veľmi pekné je balenie kolagénu, celkovo je to prémiový produkt. Odporúčam dodržať predpísanú dennú dávku 1 vrecúško denne. Nemá význam preháňať, vetko má svojj čas a trpezlivosť ruže prináša. ;)
Zeen kolagén odporúčam.
Ohodnoť tento produkt
Napísať odpoveď

Návrat na "Recenzie výživových doplnkov a kolagénov"

• Informácia
  • Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 0 neregistrovaných