Ultra Smoothing Cream

Tu môžete napísať recenzie na produkty kozmetiky Neostrata. Nájdite si svoj produkt a napíšte recenziu. Pod produktami môžete aj diskutovať. Prosím držte sa témy o produkte, pod ktorým diskutujete.
Užívateľov profilový obrázok
beautychannel
Dátum registrácie: Pi Jan 18, 2019 1:10 pm
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok

Link na produkt v eshope tu >>>
Kata55

Neprečítaný príspevok

Tento krém som začala používať po tom, čo som dostala vzorku od mojej dermatologičky. Konzultovala som s ňou, ako som bol frustrovaná svojím pretrvávajúcim nerovnomerným odtieňom pleti a začervenaním tváre (mávala som silné akné), takže navrhla, aby som si vyskúšala tento krém. Používala som ho 2 týždne a nakoniec som si kúpila plnohodnotný produkt. Po nejakej chvíli sa začervenanie tváre okamžite upokojilo a moja pokožka začala pôsobiť veľmi hladko. Dnes sú to už 2 roky čo tento krém používam. Je to krém s jemnou až strednou konzistenciou a nanáša sa na tvár veľmi hladko. Nezanecháva tvár ani lesklú ani mastnú, takže pre mňa je veľkým prínosom. Vrelo odporúčam každému, kto hľadá zvláčňovací krém a hladkú či rovnomernú textúru pleti.
Ohodnoť tento produkt
Napísať recenziu

Návrat na "Recenzie kozmetiky NEOSTRATA"

• Informácia
  • Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný