GOLD COLLAGEN PURE kolagénový výživový doplnok

Tu môžete napísať recenzie na produkty kolagénových výživových doplnkov Gold Collagen. Nájdite si svoj produkt a napíšte recenziu. Pod produktami môžete aj diskutovať. Prosím držte sa témy o produkte, pod ktorým diskutujete.
Užívateľov profilový obrázok
beautychannel
Dátum registrácie: Pi Jan 18, 2019 1:10 pm
Kontaktovať užívateľa:

Neprečítaný príspevok

Link na produkt v eshope tu >>>
Zuzana K.

Neprečítaný príspevok

Po mojich dvoch tehotenstvách som hľadala výživový doplnok, aby moja pokožka bola viac hydratovaná, mladá a svieža ... Gold Collage Pure mi nielen pomohol s hydratáciou pleti, ale tiež s mladším výzorom pokožky bez vrások a bacuľatejšie vyzerajúcou pleťou .. Milujem tento produkt, robí takmer zázraky a vrele ho odporúčam pre všetky ženy od 25 rokov ich veku .. stojí za tie peniaze, dobrá investícia.
Milka05

Neprečítaný príspevok

Nedávno som mala 30-tku a rozhodola som sa, že zlepším svoju starostlivosť o pleť, takže som sa rozhodla vyskúšať tento produkt. Používam ho 6 týždňov a môžem s nadsádzkou povedať, že ho budem používať navždy ... ! Nielen pleť sa mi zlepšila a vyzerá zdravšie a vyplnené, ale aj moje nechty zosilneli a sú krajšie.
Produkt mi spočiatku nie veľmi chutil, ale teraz som rada, pretože mám veľmi rada sladké a produkt neobsahuje cukor, takže pri potrebe sladkého, viem, že je to zdravé a prospešné pokožke ... Nemôžem sa dočkať, až uvidím výsledky po 3 mesiacoch.
Meggie58

Neprečítaný príspevok

Collagen Pure som začala používať iba pred 5 dňami a už vidím okamžité zmeny. Prvá vec, ktorú som si všimla, boli moje ruky. Nedávno som si uvedomila, že začínajú vyzerať „staro“, ale 5 dní po začatí tohto programu vyzerajú hebkejšie, plnšie a mladšie ... Pokožka pod očami je viac hydratovaná, jemné vrásky sa takmer vytratili a moje opadnuté líca sa nadvihli! Toto je super produkt, veľmi odporúčam!

Naposledy oživil Anonymous - Pi Máj 17, 2019 2:25 am.
Ohodnoť tento produkt
Napísať recenziu

Návrat na "Recenzie kolagénových výživových doplnkov GOLD COLLAGEN"

• Informácia
  • Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný